четвер, 5 січня 2012 р.

Дивуюсь і я....

"Останньою краплею", що призвела до появи цього допису є це - http://smbdspecial.livejournal.com/157563.html - виверження наболілого, на скільки я розумію, про частинку навколишнього...
А дивуюсь я не лише з приводу тих же "високих халатів" і їх ставлення, але й з приводу відношення людей до себе. Скільки ж можна гнобитись під своєю ж лінню і зневірою. Якщо хто кидав оком на загальну ситуацію в країні, та й, мабуть, в світі, то з кожним поколінням люди все кволіші, все більше хронічних спадкових захворювань і кучу іншого болота-смороду.
А хтось задумувався звідки беруться ті спадкові захворювання чи нові?
- Самі ж їх виводимо.
Живе собі кожен як хоче, травиться всім що йому підсунуть (чи сам підсуне), без  найменшої "задньої" думки про цей потужний орґанізм - людину. Та нехай - що себе травить, але ж все що робить з собою в тій чи іншій мірі іде в покоління і, навіть, думаю, що не "в тій чи іншій", а у повній мірі, просто проявляється не все зразу, нащастя.
Приземлимось трохи до сьогодення. Як писав я і крім мене, зараз багато дітей здоров’я яких не таке вже "кінське", що було у наших бабусь/дідусів. І що ми робимо? - Купуємо різні таблетки, мазючки, порошочки (ще якусь гидоту) і водимо рідних чи самі водимось по тих кабінетах де кожен "лікує", що вміє (чи не вміє)... Чого просто не зайнятись собою??!
Як згадувалось в "останній краплі" є чудові люди: Володимир Степанович Пилат і Козак Василь Васильович. Хто ще не знає першого - переходьте за посиланням і читайте та дивіться, Вам має бути стидно... А другий - людина що все життя віддає благій справі - автор системи  ДІР (Динамічна Інтенсивна Реабілітація) - системи, що людину з великими проблемами опорно-рухового апарату перетворює в здорову і міцну, але відповідно, треба займатись не день і не два, а приділити цьому хоча б рік, а там самі побачите що воно того варте. І не думайте що то займає багато часу... Достатньо щоранку (чи щодня) по 10-15хв виділяти на ці вправи, що ще називають "українською йогою" і через декілька місяців, ато й швидше самі побачите результати. А кісточки почнуть "хруськати" і в перший тиждень, але "хруськати" позитивно - легкість в рухах зростає.
Багато відео по системі ДІР можна знайти на сторінці youtube-користувача Василя Васильовича - http://www.youtube.com/user/cossackVasyl або на сторінці групи в facebook.
Також хочу наголосити, що відбувся семінар з ДІР для тренерів БГ! Це дуже чудово, так як система ДІР дуже гарно вписується в загальну концепцію Бойового Гопака як системи оздоровлення і вдосконалення, і допоможе гопаківцям ставати сильнішими і здоровішими. Тому, заохочую всіх гопаківців звертатись до своїх тренерів, інструкторів та вчителів і запитувати про ДІР.
Крім того, до теми догляду за собою, в силу зростання навантаження на людське око за останнє століття, рекомендую подивитись оці лекції, щоб знати як працює наше око і як за ним доглядати. Також, думаю, багато з тих хто читав і так це вже знають, але нагадую про вплив алкоголю на орґанізм людини. Це все насправді важливо, бо якщо ви будете супер сумлінно займатись системою ДІР чи ще якоюсь супер-мега-гіпер-треш-мітол-тра-та-та системою і одночасно "закидатись" всякою нечистю по вінця то будете ще одним експериментальним куском м’яса, вибачте за одкровення, але так воно вже є...

P.S. Ого, чисто нечайно, шукаючи картинку до публікації знайшов набір вправ ДІР - додаю картинку вкінці. Раджу й самим пошукати в Google.

Отже, починайте доглядати себе, робіть це стабільно і життя наладиться, а якщо у вас і так все добре то стане ще краще! 
Як, співає О. Скрипка "що не квітне - те пов’яне" - тому давайте квітнути!
Доброго здоров’я, веселих свят, смачної куті і багатої коляди!

Немає коментарів:

Дописати коментар